Hakkımda

Elektronik Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra, telekomünikasyon sektörünün önde gelen şirketlerinde 10 yılı aşkın bir süreçalıştım. Aynı zamanda, Bahçeşehir Üniversitesi Executive MBA bölümünde master eğitimimi tamamladım. Ekim 2010 itibariyle tam zamanlı işimden ayrıldım ve yeni ufuklara yelken açtım.

Nefes çalışmalarıyla tanıştıktan sonra, hayatım nefesle beraber akmaya başladı. Nefes Koçluğu ve sonrasında Amerika’da Eğitmenlik eğitimlerini alarak bu alanda hizmet vermeye başladım.

Semra Bakioğlu ve Sare Elçin ile beraber, uzun yıllar boyunca nefes çalışmalarında edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi tetik nokta (trigger point) bilimi ile birleştirerek Boyutsal (Multidimensional) Nefes®’i kurduk.

Mevcut durumda Boyutsal (Multidimensional) Nefes® ve kişisel gelişim eğitimleri vermeye devam ediyorum. Ayrıca duygu ve öfke yönetiminde nefes ve farkındalığın kullanılması konularında kurumsal eğitimler veriyorum. Boyutsal Nefes Derneği’nin kurucu üyesi olup, yönetim kurulunda Saymanlık görevini icra ediyorum. Aynı zamanda blogumda yazdığım yazılar ile yaşam deneyimlerinden edindiğim farkındalıklarımı okuyucularımla paylaşıyorum.

Varlığınızın bu yaşamda özgürce, kolaylıkla ve tam olarak ifade bulması dileğiyle…

Sevgiler!

Çalışmalarım

Çalışmalarım

Bireysel Seansları Bahçeşehir Yoga Prana ve Nişantaşı Terapia Sande’de yapıyorum. Seans randevusu için beni arayabilirsiniz. Lokasyon bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Her Salı akşamı saat 19:00 – 21:00 arası Nişantaşı Terapia Sande’de grup seanlarımı yapıyorum. Kayıt için benimle iletişime geçebilirsiniz. Nişantaşı terapi Sande’nin konum bilgisini aşağıda bulabilirsiniz.

Haftasonu Nefes Çalışması, min. 4 tam nefes seansının yapıldığı, dopdolu bir içeriğe sahip, çok güçlü bir çalışmadır. Boyutsal nefesi derinlemesine deneyimleyeceğiniz ve yepyeni farkındalıklara uyanacağınız muhteşem bir haftasonuna programıdır.  Çalışma Programı;

  • Cumartesi: 09:00 – 18:00

  • Pazar: 09:00 – 18:00

Diğer eğitmen arkadaşlarımla beraber gerçekleştirdiğimiz, min 8 nefes seansının yapıldığı 4,5 günlük konaklamalı harika bir programdır. Her insanın hayatta en az bir kez deneyimlemesini tavsiye ettiğim ve insan yaşamında dönüm noktası oluşturacak kadar güçlü açılımlar sağlayan bir çalışmadır. En yakın nefes seminerimizi 26-30 Nisan 2019 tarihinde yapıyoruz. Kendinize bu şansı verin!

BAHÇEŞEHİR YOGA PRANA

NİŞANTAŞI TERAPIA SANDE

İletişim

İletişim

Aşağıdaki iletişim numaralarımdan ve sosyal medya hesaplarımdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle Boyutsal Nefes’i paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Sosyal medyadan beni takip ederek çalışmalarımdan haberdar olabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle…

Sevgiler!

Esra

Tel: +90 532 253 04 88

E-mail: esragunaydin@hotmail.com

Web: www.esragunaydin.com