HAKKIMDA

Kendimi iyileştirmek için çıktığım yolda, nefesim ile şifalanacağım bir yöntem ile karşılaşınca, bu şifa çalışmasını kendime meslek olarak hediye etmeye karar verdim. Ve nefes koçluğu eğitimini aldım. 2011 yılından beri bu şifa yöntemini pek çok insana tanıtmak ve uygulamaktan keyif alıyorum. İnsanların değişim dönüşümüne şahit olmak çok özel bir duygu ve mutluluk yaşatıyor insana. Boyutsal Nefes Derneği’nin üyesi ve nefes terapisti olarak yaşam yoluma devam ediyorum.

Mesleğim dışında pek çok hobi çalışması yaptım. Yağlıboya resim, taş boyama denemeleri, makrome süsler, örgü, dikiş ve giysi tasarımları, hamur çiçek yapımı zaman buldukça yaptığım çalışmalar. Bunlardan başka 8 yıl kadar önce cam mozaik ile 2 yıl ilgilendim. Epeyce ara verdikten sonra, yeni taşındığım Fethiye’ de kendimi mozaik dersleri verirken buldum. Arkadaşlarımın önerisi ve Fethiye’ de yaşayan İngiliz hanımların talebi ile haftalık derslerime devam ediyorum.
Hayatı dolu dolu ve mutlu olarak yaşamak adına, huzur frekansı daha yüksek bir dünya için, doğru nefes almanın gücünü fark eden bireylerin çoğalmasını diliyorum.

Bahar Deniz Özgen
Boyutsal Nefes Terapisti

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: +90 533 347 16 75

Web: www.boyutsalnefes/bahardenizozgen.com

E-mail: ozgenbahar@hotmail.com