HAKKIMDA

Merhabalar,

Öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz ve benim yazdıklarımı okumaya karar verdiğiniz için teşekkür ederim.

Umarım yaptıklarım ve ardından yazdıklarım sizleri biraz olsun tatmin eder ve sizlerde en az benim kadar bu yaşamdaki yolunuza daha kaliteli bir şekilde devam edersiniz.

Ben 1956 yılında İzmir’de doğdum, burada büyüdüm, okudum, evlendim ve burada yaşıyorum. Biri erkek diğeri kız olan iki pırlantaya sahibim.

Seri ameliyatlarıma başlamadan önce ‘Bio-Enerji al’ denildi ve ben gerçekten ilgi duyduğum alternatif tıp ve enerji ile bu dönemde tanıştım. Fakat bedenime bilmeden, duygusal, mental ve fiziksel açıdan o kadar zarar vermişim ki, felç kalma riskini göze almamak için ameliyat oldum ve 1999 yılında başarı ile biten ameliyatımın ardından hemen Reiki 1 aldım. Esas bu çalışma duygusal yönden ve tabii ardından fiziksel yönden kendime ne kadar zarar verdiğimi anlattı bana ve 3 ay sonra Reiki 2, ardından da dur durak demeden tüm öğretileri alma savaşı içinde bugünlere kadar geldim.

Esra Günaydın ve Sare Elçin ile beraber, nefes ve kişisel gelişim alanlarındaki bilgi ve tecrubelerimizi tetik nokta bilimi ile birleştirdik ve Boyutsal Nefes Derneğini kurduk. Çeşme ve İzmir’de yaptığım çalışmalarla  Boyutsal Nefesi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Ayrıca Boyutsal Nefes Derneği’nin başkan yardımcılığı görevini yürütüyorum.

SEVGİ, IŞIK, NEŞE VE HER DAİM NEFESLE KALIN…

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: +90 532 615 65 61

Web: www.nefeslehayat.com

E-mail: semrabakioglu@hotmail.com