Etkinliklerimize Katılmak İçin Hemen Kaydınızı Yaptırın!

Boyutsal Nefes® Programları

Boyutsal Nefes® koçu/eğitmeni ile birebir yapılan nefes seansıdır.

Boyutsal Nefes® eğitmeni yönetiminde, 3’ten fazla danışanın katıldığı ve katılımcı sayısına uygun nefes koçunun çalıştığı (2 katılımcıya 1 nefes koçu) nefes seansıdır.

Boyutsal Nefes® eğitmeni yönetiminde, katılımcı sayısına uygun nefes koçunun çalıştığı, en az 2 nefes seansının yapıldığı bir günlük nefes çalışmasıdır.

Boyutsal Nefes® eğitmeni yönetiminde, katılımcı sayısına uygun nefes koçunun çalıştığı, en az 4 nefes seansının yapıldığı hafta sonu programıdır.

En yakın Haftasonu Nefes Çalışmamız 4-6 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. Bilgi ve kayıt için bize boyutsalnefes@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Boyutsal Nefes® eğitmenleri yönetiminde, katılımcı sayısına uygun nefes koçunun çalıştığı, en az 8 nefes seansının yapıldığı 4,5 günlük konaklamalı programdır.

En yakın Nefes Seminerimiz 15-19 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. Bilgi ve kayıt için bize boyutsalnefes@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Boyutsal Nefes® eğitmenleri yönetiminde, daha önce nefes seminerine katılmış olan katılımcılarla yapılan, en az 8 nefes seansının yapıldığı 4,5 günlük konaklamalı programdır.

Boyutsal Nefes® yetkin eğitmenleri yönetiminde gerçekleştirilen, 2 aşamadan oluşan ve toplam 2 hafta süren konaklamalı nefes koçluğu eğitimidir. Bu eğitimin önşartı, daha önce nefes seminerine katılmış olmaktır.

Boyutsal Nefes® yetkin eğitmenleri yönetiminde gerçekleştirilen, 1 haftalık nefes eğitmenliği eğitimidir. Bu eğitimin ön şartı, sertifikalı Boyutsal Nefes® koçu olmaktır.

Boyutsal Nefes Derneği tarafından düzenlenen programlardan haberdar olmak için yanda yer alan linke email adresinizi bırakabilirsiniz.

    Gizlilik Politikası